Tak pracujemy

Tworzymy grupę sprawdzonych i stale współpracujących ze sobą firm o ugruntowanej pozycji na lokalnych rynkach.

Dzięki wspólnym zakupom dużych ilości towarów korzystamy z wysokich rabatów - stąd wynika atrakcyjność naszej oferty. Spośród producentów wybieramy tylko tych, którzy potrafiących połączyć atrakcyjną cenę z wysoką jakością swoich wyrobów. Wiemy, że dla większości naszych klientów, zakup stolarki jest czymś nowym. Okien, drzwi, bram czy rolet nie kupuje się codziennie. Naszą rolą jest doradzić i zaproponować najbardziej korzystne rozwiązania.

 

Co warto zrobić przed zakupem?

 

✓ Rozmowa z naszymi specjalistami - od tego warto zacząć.

Telefonicznie, osobiście w biurze, przez Skype czy inną formę komunikacji - to Państwo wybieracie dogodną formę kontaktu, ważne abyśmy mogli doradzić i ustalić szczegóły oferty.

 

✓ Zapoznać się z wyceną.

Przygotujemy przejrzystą kalkulację, w takiej ilości wariantów jaka będzie konieczna do podjęcia decyzji. Różne kolory, rodzaj szyb, zabezpieczenia antywłamaniowe i inne dodatki to rzeczy bardzo ważne dla komfortu uzytkowania. Warto poprosić aby znalazły się w ofercie.

 

✓ Pomiar - doradzimy na miejscu.

Spotykając się u Państwa odpowiemy na szczegółowe pytania. Pomożemy wybrać kierunki otwierania, ustalimy ostateczne wymiary i podział skrzydeł, tak aby po zmonotowaniu wszystko idealnie było spasowane.

 

✓ Umowa lub zamówienie - końcowe decyzje.

Uwzględniając Państwa życzenia, spośród wszystkich wariantów wybieracie Państwo najbardziej atrakcyjny. Określamy szczegóły dostawy, zakres prac, terminy i końcową cenę. Po podpisaniu umowy zamawiamy wyroby dbając o dotrzymania terminu.

 

✓ Dostawa, montaż.

Czas oczekiwania zazwyczaj wynosi do 2 do 4 tygodni. Towar dostarczamy w dogodnym dla Państwa, wcześniej uzgodnionym terminie. Nasi montazyści fachowo go montują przy użyciu profesjonalnych materiałów. Dołożymy wszelkich starań abyście byli Państwo zadowoleni z zakupu i użytkowania produktów przez wiele lat.

 

To nie wszystko!

Jeżeli kiedykolwiek w przyszłości będzie potrzebna jakakolwiek obsługa np. regulacja, wymiana rozbitej szyby, naprawa zadrapania czy dokupienia wyposażenia dodatkowego zawsze jesteśmy do Państwa usług. Stolarka to zakup na dłuższy czas - zawsze można na nas liczyć!