Dlaczego my?

Dlaczego my? Co zapewniamy?

 

✓  Kompleksową ofertę! Okna, drzwi, bramy, rolety.

Przy zakupie kompletu produktów stolarki otworowej w firmie OknoGrup skorzystacie Państwo podwójnie. Z racji wielkości całego zakupu uzyskacie Państwo wyższy rabat niż w przypadku zakupu poszczególnych wyrobów oddzielnie. Po wielu latach używania zakupionych produktów, nie będziecie mieli Państwo problemów związanych z obsługą serwisową - jesteśmy firmą która odpowiada za całość!


✓  Bliską lokalizację! Wybierz najbliższego dostawcę Twojego miejsca zamieszkania.

Wraz z rozwojem firmy OknoGrup nasz zasięg świadczonych uslug stale się powiększa! Dzięki naszej dostępności jesteśmy w stanie przygotować korzystniejszą ofertę oraz czas realizacji oferty jest znacznie krótszy. Regulacje drzwi, okien, bram czy inne prace konserwatorskie nie stanowią dla nas problemu!


✓  Solidność firm OknoGrup.

Starannie dobieramy partnerów spośród znanych i sprawdzonych w swoim środowisku. Jako Grupa gwarantujemy obsługę na wysokim poziomie, co stanowi wizytówkę naszej firmy.


✓  Przejrzystą ofertę.

Naszym celem w sferze obsługi klienta jest przede wszystkim edukacja produktowa. Nasi klienci przed zakupem jakiegokolwiek produktu przed decyzją zakupu są dokładnie instruowani o specyfikacji produktu, jego ceny oraz usługi z nim związanej.


✓  Profesjonalny montaż.

Do każdego zakupionego u nas produktu oferujemy profesjonalny montaż - to dla nas gwarancja, że wszystko bedzie prawidłowo funkcjonować i służyć przez długie lata.


✓  Bezpłatne doradztwo.

Służymy informacjami dotyczącymi wszystkich naszych produktów. Masz wątpliwości jakie rozwiązanie będzie najlepsze? Pomożemy wybrać najbardziej właściwe!


✓  Bezpłatny pomiar.

Od prawidłowego pomiaru zamawianych produktów zależy późniejszy komfort użytkowania. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje dokładność i precyzję wpasowania wszytkich elementów.


✓  Sprawdzonych producentów.

Starannie dobieramy dostawców wszystkich produktów aby zachować atrakcyjną cenę wraz z wysoka jakością. Na lokalnym rynku nie ma miejsca na produkt kiepskiej jakości.