Budma 2013

W tym roku zagościliśmy ponownie na targach Budma w Poznaniu.

Tym razem także nie zabrakło nowości oraz ciekawych rozwiązań producentów obsługiwanych przez OknoGrup. Zaprezentowane poniżej według nas jedne z najciekawszych propozycji już niebawem trafią do sprzedaży!

 

Film prezentujący wydarzenie

 


Drzwi szklane to nowoczesność i elegancja sama w sobie. Oryginalnym rozwiązaniem jest okragła klamka-przycisk. Aby otworzyć drzwi należy na dźwignię w górnej części gałki bez konieczności obracania. Bardzo praktyczne i niepowtarzalne rozwiązanie. Naprawde laciutko się otwiera – osobiście sprawdzone.

 

Drzwi zewnętrzne wykonane w nietypowym rozwiązaniu kolorystycznym, dodatkowo ozdobione pochwytem ze stali nierdzewnej w kształcie łuku. Prototyp zaprezentowany przez polskiego lidera w produkcji drzwi stalowych zewnętrznych firmę KMT.

 

Kolejna nowość firmy KMT. Naświetla górne i boczne dodatkowo zdobione ornamentem roślinnym.Zestaw, króry moze być prawdziwą ozdobą każdego domu.

 

Całkowicie chowane zawiasy w drzwiach wewnetrznych bezprzylgowych to nowoczesny wygląd i wygoda. Drzwi z takim rozwiązaniem są łatwiejsze do utrzymania w czystości.
 

Skrzydło bezprzylkowe zlicowane z powierzcznią ściany. Idealne rozwiązanie dla osób poszukujących nietuzinkowych rozwiazań przy urzadzaniu wnętrz. Dostępne w wersji pozwalającej na pomalowanie w kolorze ściany.

 

W celu sprawdzenia dostępności zaprezentowanych produktów prosimy o kontakt.

Poniżej proponujemy również najnowszy katalog firmy Wikęd, prezentujący nowe rozwiązania drzwi stalowych.
Kliknij tutaj aby zobaczyć katalog >>